BURSA HABER
Giriş Tarihi : 18-05-2023 13:01

Yıldırım’da 19 Mayıs’a özel gençlik konseri

Yıldırım Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda Türkiye’nin sevilen sanatçısı İlyas Yalçıntaş’ı Bayrak Alanı’nda gençlerle buluşturuyor..

Yıldırım’da 19 Mayıs’a özel gençlik konseri

Yıldırım Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda Türkiye’nin sevilen sanatçısı İlyas Yalçıntaş’ı Bayrak Alanı’nda gençlerle buluşturuyor.
Yıldırım Belediyesi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak yaktığı İstiklal Meşalesini’ yaktığı 19 Mayıs 1919’un 104’üncü yıl dönümünde Bursalıları sevilen sanatçı İlyas Yalçıntaş ile buluşturacak. 21 Mayıs Pazar günü Yıldırım Belediyesi Bayrak Alanı’nda gerçekleştirilecek konser saat 20.00’de DJ performansı ile başlayacak. Ardından 20.30’da sevilen sanatçı Yalçıntaş vatandaşlara unutulmaz bir bayram yaşatacak. Yıldırım Başkanı Oktay Yılmaz’ın da tüm hazırlıklarıyla yakından ilgilendiği İlyas Yalçıntaş konseri ile Yıldırım’da rengârenk ve coşku dolu bir atmosfer oluşacak. Gençlik konseriyle ilgili açıklama yapan Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal önderliğinde 104 yıl önce Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı bu önemli güne özel Pazar günü Bayrak Alanı’nda düzenleyeceğimiz İlyas Yalçıntaş konserine tüm gençlerimizi davet ediyorum” dedi.