BURSASPOR
Giriş Tarihi : 26-12-2022 10:56

İsmail Ertekin: “Özer Hurmacı yöneticilerimizle görüşüyor”

Bursaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin, transfer yasağı olan takıma dahil edilebilecek yegane futbolculardan olan Özer Hurmacı’nın yönetimle görüştüğünü ve katkı sağlaması halinde takıma katılacağını açıkladı. Tecrübeli futbolcu bilindiği üzere 1,5 yıl önce futbolu bırakmıştı..

İsmail Ertekin: “Özer Hurmacı yöneticilerimizle görüşüyor”

Bursaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde yapılacak olan antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan tecrübeli teknik adam, kamp çalışmaları ile ilgili olarak, “Şu an itibariyle yılbaşından sonrasında da burası gözüküyor. İnanılmaz bir masraf oluyor. Bursaspor için büyük rakam. Buradaki tesislerimiz oldukça iyi. Yeter ki hava şartları zorlamasın bizi. Hazırlıklarımızı burada sürdüreceğiz gibi duruyor. Şartlar onu gösteriyor” ifadelerini kullandı.

“Özer Hurmacı için kolay olmayacak”
Bursaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin, ‘Özer Hurmacı geliyor mu, takımda olacak mı?’ sorusuna şu cevabı verdi: “Özer Hurmacı geçmişte bizde oynayan kardeşimiz. Bize faydası olacaksa neden olmasın? dedik. Bugün yarın gelecektir. Yöneticilerle görüşüyor. Sahada göreceğiz. Fiziksel kalitesi iyiyse neden olmasın? Uzun süredir oynamıyor. Zor olacaktır onun için. Saha orada, Özer orada. O kendisi belirleyecek. Sahada çalışır, uğraşırsa gerekli formayı verir ve katkı sağlar. Önemli olan o katkıyı sağlayabilecek mi? 1,5 sene sonra kolay değil. Olmayacak bir şey değil.”