SPOR
Giriş Tarihi : 03-05-2024 14:42   Güncelleme : 03-05-2024 14:56

FBN Bilardo Avrupa Kulüpler Şampiyonasında!

Bursa'nın Genç İşadamı Fatih Korkmaz ve FBN Tekstil Ekibi Avrupa Kulüpler Şampiyonası'na katılmaya hak kazandı

FBN Bilardo Avrupa Kulüpler Şampiyonasında!

Bursa'nın başarılı işadamlarından biri olan Fatih Korkmaz, Türkiye Bilardo Federasyonu'nun Ankara'da düzenlediği Türkiye 1. Lig play-off müsabakalarında büyük bir başarı elde etti.

Bu başarılarıyla birlikte Avrupa Kulüpler Şampiyonası'na katılmaya hak kazandılar. Ankara'da Türkiye Bilardo Federasyonu tesislerinde düzenlenen müsabakalarda, Fatih Korkmaz'ın liderliğindeki FBN Tekstil ekibi, gösterdikleri üstün performansla rakiplerini geride bıraktı.Fatih Korkmaz, iş hayatındaki başarısını spor alanında da göstererek, Müsabakalarda sergiledikleri tecrübeli ve yetenekli oyunlarıyla takdir toplayan ekip, finale yükselerek Türkiye 1. Lig şampiyonu unvanını elde etti. Bu zafer, Bursa iş dünyasının ve bilardo camiasının da gurur kaynağı oldu.

Bursa'nın adını ulusal ve uluslararası platformlarda duyurmaya devam ediyor. Kendisi aynı zamanda Türkiye Bilardo Federasyonu Başkanı olarak da görev yapmaktadır ve bu başarılar federasyonun çalışmalarının da ne kadar etkili olduğunu göstermektedir.

Bursatakip.com imtiyaz sahibi Abdullah Akay yayımladığı mesajda : "Fatih Korkmaz ve ekibinin, Porto'da düzenlenecek olan Avrupa Kulüpler Şampiyonası'nda Türkiye'yi başarıyla temsil edeceğine inanıyorum. Kendilerine bu büyük başarılarından dolayı tebriklerimizi iletiyorum" ifadelerine yer verdi.