KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 25-01-2024 14:23

″Bi Stand Up Komedi″ başlıyor

Biletinial, Drama Yapım işbirliği ile stand up sanatçılarına destek için "Bi Stand Up Komedi" projesini hayata geçirdi. Proje kapsamında birbirinden başarılı komedyenler aynı sahneyi paylaşacak. İsmail Nuri, Eda Özyurt, Ufuk Önderoğlu, Doğu Can ve Yusuf Sarıkaya’nın sahne alarak performans sergileyeceği kahkaha dolu gösterilerin ilki 16 Şubat Cuma Torium Sahne’de gerçekleşecek..

″Bi Stand Up Komedi″ başlıyor

Biletinial, Drama Yapım işbirliği ile stand up sanatçılarına destek için "Bi Stand Up Komedi" projesini hayata geçirdi. Proje kapsamında birbirinden başarılı komedyenler aynı sahneyi paylaşacak. İsmail Nuri, Eda Özyurt, Ufuk Önderoğlu, Doğu Can ve Yusuf Sarıkaya’nın sahne alarak performans sergileyeceği kahkaha dolu gösterilerin ilki 16 Şubat Cuma Torium Sahne’de gerçekleşecek.
Türkiye’de özel, devlet ve şehir tiyatrolarının yüzde 80’inin bilet satışlarını gerçekleştiren Biletinial, şimdi de stand up sanatçılarına desteğini artırmak amacıyla Drama Yapım işbirliği ile "Bi Stand Up Komedi" projesini hayata geçirdi.
Biletinial, Drama Yapım işbirliği ile Bi Stand Up Komedi projesi kapsamında dört birbirinden başarılı komedyeni aynı gösteride bir araya getiriyor. Proje çerçevesinde her komedyenin 2 saat boyunca 30’ar dakikalık gösteriler sergileyeceği performanslar, şubat boyunca seyirciye kahkaha dolu dakikalar yaşatacak.
Bi Stand Up Komedi’nin ilk gösterisinde, yeni hazırladığı şovuyla farklı şehirlerde gösteriler yapan İsmail Nuri, "Uyanan Güze" gösterisiyle uyanana kadar başına gelenleri anlattığı interaktif gösterisiyle, Eda Özyurt ilişki klişelerini ve cinsellik algılarının yansımalarını kendi gözlem ve üslubuyla anlattığı gösterisiyle, Ufuk Önderoglu birçok konuda ürettiği tutarsız teori ve fikirlerini anlattığı gösterisiyle, Doğu Can ve birbirinden ilginç hikayeleriyle Yusuf Sarıkaya ile aynı sahneyi paylaşacak.
Bi Stand Up Komedi’nin ilk serisinin gösteri takvimi ise şöyle; 16 Şubat Torium Sahne, 19 Şubat Bursa Podyum Sanat Mahal, 20 Şubat Mall Of İstanbul Moi Sahne, 22 Şubat Kartal Sanat Tiyatrosu, 24 Şubat Mall of Antalya, 28 Şubat Paladium AVM ve 3 Mart Ankara Route Sahne. Kahkaha dolu gösterilerinin biletleri Biletinial’da satışta.