BURSA HABER
Giriş Tarihi : 16-03-2022 09:12   Güncelleme : 16-03-2022 09:12

Başkan Işık: Sağlık çalışanlarımıza minnettarız

Pandemi sürecinin kahramanları sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nda Gürsulu sağlık çalışanları da unutulmadı.

Başkan Işık: Sağlık çalışanlarımıza minnettarız

“Sağlık çalışanlarımızın pandemi sürecinde ortaya koydukları özverili çalışmaları için hepimiz minnettarız” diyen Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “İnsan sağlığının korunmasının büyük önem taşıdığı böyle hassas zamanlardan geçtiğimiz bu günlerde, canla başla çalışan tüm doktorlarımızın ve sağlık alanı personellerimizin gönüllerini aldık. Yatırımlarımızla bir sağlık kenti haline getirdiğimiz ilçemizde görev yapan doktorlarımızın ve tüm sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayram’ını kutluyorum. Corona virüse karşı gösterdikleri olağanüstü mücadele ve insan sağlığını koruma noktasında fedakarca ortaya koydukları emekler için hepsine minnetlerimi sunuyorum” dedi.


    Gürsu’daki sağlık kuruluşlarında görev yapan doktor ve personelleri ziyaret eden Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, tüm sağlık çalışanlarına hediyeler sunarak günlerini kutladı. 
Zorlu günlerden geçen sağlık çalışanlarının bir nebze de olsa iş stresinden uzaklaşmalarını sağlayan ziyaretlerde sağlık çalışanlarıyla sohbet eden Başkan Işık, tüm sağlık çalışanlarına emekleri için teşekkür etti.