GÜNDEM
Giriş Tarihi : 23-04-2024 13:47   Güncelleme : 23-04-2024 13:47

Başkan Bahri Şarlı'dan 23 Nisan mesajı

S.S 7.Bölge Esnaf Ve Sanatkarlar kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanı Bahri Şarlı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı

Başkan Bahri Şarlı'dan 23 Nisan mesajı

S.S 7.Bölge Esnaf Ve Sanatkarlar kredi ve Kefalet  Kooperatifleri Birliği Başkanı Bahri Şarlı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımlayarak, “TBMM’nin açılışının 104. yıl dönümünü ve sevgi dolu yürekleri, gülen yüzleriyle geleceğin Türkiye’sini emanet edeceğimiz tüm çocuklarımızın ve dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlarım” dedi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin  açılması ile millet egemenliği resmen hayata geçirilmiş, bu önemli günü de Mustafa Kemal Atatürk'ün , millet egemenliğini sonsuza kadar koruyacak olan çocuklara armağan ettiğini belirten Başkan Bahri Şarlı sözlerine şöyle devam etti:

"Bizler de geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın kalpleri vatan ve millet sevgisiyle dolu, görev ve sorumluluklarına yürekten bağlı, çağdaş düşünceli insanlar olarak yetişmesi için ve çocuklarımızın barış ve huzur içinde yaşayacağı bir ülke bırakmak için çalışmaktan bir an bile vazgeçmeyeceğiz.

Çocuklarımıza sahip çıkmak, geleceğimize sahip çıkmaktır. Yaptığımız ve yürüttüğümüz her çalışma ile geleceğimizin teminatı çocuklarımızın yarınlara umutla bakmalarını istiyoruz.

Bu düşüncelerle; TBMM’nin açılışının 104. yıl dönümünü ve sevgi dolu yürekleri, gülen yüzleriyle geleceğin  Türkiye’sini emanet edeceğimiz tüm çocuklarımızın ve dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlar, sevgi, barış ve huzur dolu bir dünyada hep birlikte yaşamayı temenni ederim.” ifadelerini kullandı.